Doradztwo Informatyczne
Bezpieczeństwo Informacji i Ochrona Danych Osobowych
Weryfikacja Autentyczności Dokumentów
 
 
 
WERYFIKACJA AUTENTYCZNOŚCI DOKUMENTÓW - szkolenie
 
Żeby wysłać zgłoszenie uczestnictwa, kliknij tutaj.
 
Weryfikacja Autentyczności DokumentówJednym z kluczowych elementów bezpiecznego obrotu gospodarczego jest bezpieczeństwo dokumentów publicznych. 
 
Emitenci i producenci dokumentów dążą do osiągnięcia jak najwyższego poziomu zabezpieczenia najważniejszych dokumentów będących w powszechnym obiegu. Dowody osobiste, paszporty, prawa jazdy, wizy, karty pobytu, dokumenty podróży dla cudzoziemców, a więc dokumenty, z którymi spotyka się każdy z nas, spełniają najlepsze standardy zabezpieczeń. Odpowiednie służby państwowe dbają o zapobieganie i wykrywanie przestępstw z wykorzystaniem przerobionych lub podrobionych dokumentów. Specjalnie wyszkoleni funkcjonariusze w swojej codziennej służbie ujawniają fałszerstwa. Jednak badanie i weryfikacja autentyczności dokumentów nie musi stanowić wiedzy tajemnej dostępnej tylko nielicznym.
 
Powszechna wiedza o podstawowych elementach zabezpieczających dokument stanowi najskuteczniejszą obronę przed nieuprawnionym użyciem  dokumentu!
 
W PeOx Consulting opracowany został program szkolenia z zakresu weryfikacji autentyczności dokumentów publicznych po to, aby każdy miał możliwość zdobycia wiedzy, która zwiększy jego szansę rozpoznania autentycznego dokumentu. Szkolenia adresowane są głównie do urzędów administracji publicznej i samorządowej, instytucji finansowych oraz wszelkich innych instytucji, organizacji i firm, których kontakt  z dokumentami wiąże się z koniecznością sprawdzania ich autentyczności.
 
Zakres – podczas naszych szkoleń kursanci zdobywają wiedzę dotyczącą budowy dokumentów,  technik personalizacji oraz zabezpieczeń stosowanych w dokumentach. Omawiamy zabezpieczenia dowodów osobistych, paszportów, kart pobytu, dokumentów podróży, wiz oraz wielu innych będących w obiegu dokumentów wykorzystywanych do potwierdzania tożsamości.
 
Uczestnicy – szkolenia adresowane są do podmiotów, których kontakt  z dokumentami wiąże się z koniecznością sprawdzania ich autentyczności (np. urzędów administracji publicznej i samorządowej, kancelarii notarialnych, banków lub innych instytucji finansowych); szkolenia prowadzone są dla grup od 5 do 10 osób.
 
Trenerzy – osoby prowadzące organizowane przez PeOx Consulting szkolenia z zakresu weryfikacji dokumentów publicznych rekrutują się spośród doświadczonych urzędników administracji centralnej lub funkcjonariuszy służb zajmujących się problematyką dokumentów zabezpieczonych. Są to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z dokumentami – najlepsi eksperci w swojej dziedzinie.
 
Zobacz nasze referencje.
 
Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące szczegółów organizacyjnych szkoleń prosimy o kontakt za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Kontakt.
 
Zapraszamy także do udziału w:
 
Lista szkoleń - kliknij tutaj
Wspierane przez Hosting o12.pl

 
 
Informacje znajdujące się na stronach internetowych PeOx Consulting nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 
© Copyright PeOx Consulting 2009 - 2014